Kontakt: +420 731 576 348, +420 608 776 682, info@dvorec-kavka.cz

Dvorec u Kavků - ekologické hospodářství, ubytování na farmě

Dvorec u Kavků - ekologické hospodářství, ubytování na farmě Bílé Karpaty

Úvodní strana

Dvorec u Kavků Vám nabízí ubytování na samotě v chalupě v oblasti Bílých Karpat v těsné blízkosti slovenských hranic.
1589054095-2ce1fe5b-932b-401c-bb26-a520343aa028
1589054305-stazeny-soubor-13

Nabízíme Vám ubytování na samotě v malebné chaloupce v oblasti Bílých Karpat v těsné blízkosti slovenských hranic. Pobyt můžete využít k nerušené relaxaci v okolí odlehlé chaloupky nebo vyrazit na některý z mnoha možných výletů. Příroda zdejší chráněnné krajinné oblasti nabízí k obdivování lesy, louky i třeba vzácné orchideje. Pokud Vás lákají místní legendy, můžete se vydat po stopách žítkovských bohyň.

 

Optimální ubytování pro rodiny s dětmi nebo skupinky do 7 osob.

Jedná se o samostatný apartmán s vlastním vchodem, dvorkem s posezením a prostorem pro hry dětí, zázemím s rybníčky, břízovým lesíkem a protékajícím potůčkem.

Viz foto níže.

Více o ubytování .

 

V okolí jsou stále místní hospodáři, je možno vidět a potkat nejen domácí, ale i divoká zvířata. Pokud hledáte zachovanou přírodu, klid a zapomenuté kouty, mohlo by se Vám u nás líbit. Každé roční období zde přináší do krajiny své krásy.

 

Bílé Karpaty (slovensky Biele Karpaty) jsou pohoří nacházející se na Česko - Slovenské hranici. Nejvyšším vrchem je zde Velká Javořina (970 m), poblíž které se nachází prales s porosty javoru, buku a jasanu. Dalšími horami jsou Velký Lopeník (911 m) či Chmeľová (925 m). Patří do povodí řek Moravy a Váhu, které se vlévají do Dunaje. Bílé Karpaty se dělí na několik celků: Žalostinská vrchovina, Javořinská hornatina, Beštiny, Lopenická hornatina, Súčanská vrchovina, Kobylináč, Kýčerská hornatina, Bošácke bradlá a Vršatské bradlá. Mezi nejnavštěvovanější pozoruhodnosti patří Vršatecká bradla, Červený Kameň, Lednický hrad či unikátní květnaté louky.


Více o zajímavých místech v okolí
.

 

 

Katalog ubytování v ČR